Teslimat & İade

Teslimat

Sipariş Takibi

Siparişleriniz ortalama 5 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde mağazadan tedarik edilen ürünlerde gecikme yaşayabilmekteyiz, bu durumda tarafınıza bilgi verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra mail adresinize gerekli bilgiler iletilecektir. MNG kargo bütün gönderileri 18:00 'da teslim aldığı için kargo takip numaranız ile ertesi günden itibaren siparişinizi takip edebilirsiniz. Aynı gün kontrol ettiğinizde paketiniz hareketsiz olarak görünecektir.

 

"Siparişlerim" sayfasında kargo takip numaranızın üzerine tıkladığınızda MNG kargo takip sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan kargo hareketlerini takip edebilirsiniz.

Kargo ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Müşteri Hizmetleri birimimizle irtibata geçebilirsiniz "0212 520 1174"

Yurt içi her ile gönderim yapılmaktadır.

Yurt dışına gönderim yoktur. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

İade

İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört)  işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Mayo, Smokin Grubu Ürünler , Kişiye Özel Ürünler, Aksesuar Setler ve Tüm Aksesuar grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan "İade Formu"nu doldurmanız gerekmektedir.

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Faturası olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, dsdamat.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

Ürünü faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak MNG kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Kargo anlaşma kodu: 322060190

 

Kemalpaşa mahallesi Ağayokuşu sokak No:5 Laleli, İSTANBUL/TÜRKİYE

​Tel: +90 212 519 9008

Alıcı Adı: Baturlar tekstil gıda ltd.şti

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. Taksitli yapılan işlemlerde bankalar tarafından geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılabilmektedir. D'S Damat bütün tutarı işlem yapılan karta iade eder.

Havale ile ödeme işlemi gerçekleştirildiyse tarafımıza Iban ve TC numarası iletmeniz gerekmektedir. Ücret iadeniz vereceğiniz Iban numarasına 10 işgünü içerisinde yansıtılacaktır. Bilgilerinizi iade@albertosalvadore.com.tr adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.